+381 11 630 59 50

Jurija Gagarina 30G, Beograd

Filip Bačkulja odličan protiv Francuza…

Pokazali su kvalitet juniori Brodarca u prvom meču protiv Rena u Francuskoj, vodili na poluvremenu ali nisu izdržali sa igračem manje. Vratili su se iz Bretanje sa jednim golom minusa i pre sedam dana u Staroj Pazovi pokušali da ga nadoknade, ali ipak nisu uspeli u toj nameri. Posle 0:0 u revanšu (ukupan rezultat 1:2), završili su učešće u Ligi Šampiona  kada je ova sezona u pitanju.

Svih 180 minuta u ove dve utakmice protiv vršnjaka iz Francuske odigrao je i naš fudbaler, Filip Bačkulja. Mladi defanzivac je u ove dve utakmice pokazao izuzetan kvalitet, ali i nagovestio ogroman potencijal. Opšti je utisak da je napadačima Rena uspeo da demonstrira sve kvalitete jednog modernog evropskog defanzivca. Filip se može pohvaliti činjenicom da u ove dve utakmice nije imao direktno izgubljeni duel sa Renovim napadačima. Krasili su ga pravovremeni i precizni startovi, kao i nekoliko odličnih skokova. Primetno je bilo i nekoliko preciznih pasova kojima je nakon zaustavljenih napada Francuza započinjao napade svog tima.